FERAUD

FEMME - فم

FEMME  -  فم

FEMME - فم

الهام گرفته از شهر منحصر به فرد پراوینس فرانسه ، نورهایی روحانی .
فم مظهر فروزندگی خورشید است و غرق در درخشندگی خیره کننده آن.
گلابی ، گریپ فروت و رنگین کمانی از شکوفه های زیبا و گل هایی شاهانه که با گرمای اشعه خورشد پوشانیده شده اند. شکوفه های گیلاس، یاسمن و آفتابگردان که در   جنگل های قیمتی جای گزیده اند و کهربا، حاکی از عطر و بوی گل هایی میدهد که در نسیم گرم مدیترانه در حال حرکت هستند.

رایحه ها: 
رایحه ابتدایی : گلابی شهد، فلفل صورتی، گریپ فروت، المی
رایحه میانی : یلانگ یلانگ، شکوفه های گیلاس، یاسمن، بادام، آفتابگردان، میوه خشک مخلوط، لیلی
رایحه پایانی : وانیل، چوب صندل، چوب سدر، آمبر، ماسک
 

FERAUD AQUA

FERAUD AQUA

مرموز و اغوا کننده، مرد Féraud به غرایز خود اعتقاد دارد. او مردانگی را همانند یک اثر شخصی بزرگ می نماید. این مرد یک نگاه نافذ و یک حضور با ابهت طبیعی دارد و در عین حال تسلیم در برابر احساساتش. یک شخصیت لطیف با کاریزماتیکی طبیعی. او دارای یک سَبکی به طور ماهرانه شیک ولی ساختار یافته و در عین حال کلاسیک ، با وقار و با لذت از میان ابهامی مرموز آمیز، طبیعت و خوی او از درون می آید : احساساتی آتشین ولی راحت با خودش. او یک هاله فراموش نشدنی دارد که هیچ زنی نمیتواند در برابر آن مقاومت کند. این بیش از یک عطر است . این یک دعوت نامه به سفر است با مختصات خطر و هوسرانی
رایحه ها:
رایحه ابتدایی : ریحان، ترنج، نارنگی،  واتر آکورد
رایحه میانی : اسطوخودوس، آویشن، فلفل سیاه، رزماری، شمعدانی، خزه
رایحه پایانی : سدر، نعناع، چوب صندل، مشک

 

بیشتر
BONHEUR - بُنِق

BONHEUR - بُنِق

همانند یک الماس درخشان، توسط طبیعت خلق و صورت داده شده است . درخشان با درخششی خاص است .زیبایی و زینت دهندگی پوست با ساده بودن دو وجهی است که پاک بودن را شبیه یک جواهر معطر می سازد. رایحه هایی از کلمنتن، ترنج و شهد هلو و گلهای سفید بوهای تندی را می سازند که در  غلغله ای از هیجان و اغواگری هضم می شود. در حالی که یاسمن، مگنولیا و فریزیا با یک مخلوطی از رایحه ای سبز جذاب می شوند. بوی میوه های گرم شده با خورشید به طور آهسته و با یک فره باشکوه آشکار می شود. این عطر است که همانند یک عصاره ای مقوی روح را زنده میکند و مشک سفید تابش خیره کننده ای از خلوص و انرژی می دهد. طراوت جنگل در قلب تابشی نورانی جا میگیرد.
 
رایحه ها:
رایحه ابتدایی : رز کلمانتین )عصاره بوسیله Nature Print)، هلوی سفید، ترنج
رایحه میانی : یاسمن، مگنولیا، فریزیا
رایحه پایانی : سدر، چوب صندل، مشک سفید
 

بیشتر