FERAUD

FERAUD MATADOR

FERAUD MATADOR

FERAUD MATADOR

ماتادور
پیچیده ولی جالب، کاملا قانع کننده . ماتادور طبیعتی چند وجهی از مرد Féraud است . هنگامی که در آغوش سخت و پایدار آن گرفتار می شوید یک رابطه عشقی آغاز می گردد و داستان به آرامی آشکار می شود. نتییجه یک ترنج آغشته به کمی فلفل و کمی گلابی طلایی یک حس غنی از میوه را میدهد که با کمی ادویه آمیخته شده است.
 برگ سوسن خرد شده و زنبق پودر شده همراه با ردی از گیاه تازه اسطوخودوس که آن را خنک میکند.
رایحه چرم جیر حسی اغفال کننده به شما می دهد که تا آخرین لحظه همراهتان خواهد بود.
بوی خاکی ، آمیخته ای دودی  از گل لادن، وتیویر ، چوب صندل با لحنی شیرین همراه با عنبر و مشک غلیظ  منجر به وسوسه ای جذاب میشود و زمزمه ای که از پشت شنیده میشود. "این نقطه بدون بازگشت است"
رایحه ها:
رایحه ابتدایی : ترنج، گلابی، فلفل
رایحه میانی : برگ سوسن، اسطوخودوس، زنبق زرد
رایحه پایانی : وتیور، صندل،عنبر مشک

 

TOUT A VOUS - توت آ وو

TOUT A VOUS - توت آ وو

برانگیخته شده با حس شگفتی و ستایش از گل ها و زنان. توت آ وو یک ضیافت عشق و زندگی است. جمع آوری خاطراتی که بعد از مناسبت، مدت ها باقی می ماند و با نسیمی که از دکولته و یا پارچه ای به هوا می خیزد خاطرات در جلوی دیدگان زنده می شود. در هرنقطه از این عطر خاطره ها ساکن هستند.
گریپ فروت تازه و ترنج با کمی فلفل صورتی باعث ازدیاد انرژی میشود همانند حباب هایی در یک تکان شدید شامپاین.
یاسمن خالص و دوست داشتنی، گل یاس و گل نیلوفر آبی باعث خلق قلب رایحه ای شگفت انگیز و قوی از بوی گل می شود مبنی بر لذت جسمانی و سحر وجود. در حالی که چوب صندل قوی که با مشک و وتیور معطر شده است آخرین خط بو را منحصر به فرد و اثری به یاد ماندنی تبدیل می کند.
رایحه ها: 
رایحه ابتدایی : ترنج، گریپ فروت صورتی ، فلفل صورتی
رایحه میانی : یاسمن، گل یاسمن سمبک ، گل لوتوس
رایحه پایانی : صندل، وتیویر بوربن، مشک
 

بیشتر
FERAUD AQUA

FERAUD AQUA

مرموز و اغوا کننده، مرد Féraud به غرایز خود اعتقاد دارد. او مردانگی را همانند یک اثر شخصی بزرگ می نماید. این مرد یک نگاه نافذ و یک حضور با ابهت طبیعی دارد و در عین حال تسلیم در برابر احساساتش. یک شخصیت لطیف با کاریزماتیکی طبیعی. او دارای یک سَبکی به طور ماهرانه شیک ولی ساختار یافته و در عین حال کلاسیک ، با وقار و با لذت از میان ابهامی مرموز آمیز، طبیعت و خوی او از درون می آید : احساساتی آتشین ولی راحت با خودش. او یک هاله فراموش نشدنی دارد که هیچ زنی نمیتواند در برابر آن مقاومت کند. این بیش از یک عطر است . این یک دعوت نامه به سفر است با مختصات خطر و هوسرانی
رایحه ها:
رایحه ابتدایی : ریحان، ترنج، نارنگی،  واتر آکورد
رایحه میانی : اسطوخودوس، آویشن، فلفل سیاه، رزماری، شمعدانی، خزه
رایحه پایانی : سدر، نعناع، چوب صندل، مشک

 

بیشتر