FERAUD

TOUT A VOUS - توت آ وو

TOUT A VOUS - توت آ وو

TOUT A VOUS - توت آ وو

برانگیخته شده با حس شگفتی و ستایش از گل ها و زنان. توت آ وو یک ضیافت عشق و زندگی است. جمع آوری خاطراتی که بعد از مناسبت، مدت ها باقی می ماند و با نسیمی که از دکولته و یا پارچه ای به هوا می خیزد خاطرات در جلوی دیدگان زنده می شود. در هرنقطه از این عطر خاطره ها ساکن هستند.
گریپ فروت تازه و ترنج با کمی فلفل صورتی باعث ازدیاد انرژی میشود همانند حباب هایی در یک تکان شدید شامپاین.
یاسمن خالص و دوست داشتنی، گل یاس و گل نیلوفر آبی باعث خلق قلب رایحه ای شگفت انگیز و قوی از بوی گل می شود مبنی بر لذت جسمانی و سحر وجود. در حالی که چوب صندل قوی که با مشک و وتیور معطر شده است آخرین خط بو را منحصر به فرد و اثری به یاد ماندنی تبدیل می کند.
رایحه ها: 
رایحه ابتدایی : ترنج، گریپ فروت صورتی ، فلفل صورتی
رایحه میانی : یاسمن، گل یاسمن سمبک ، گل لوتوس
رایحه پایانی : صندل، وتیویر بوربن، مشک
 

ادوارد استرانگ

ادوارد استرانگ

عطری که شما را بین غنا و ژرفا رها می نماید . آغاز آن با بوی سرخس است که رایحه های گل شمعدانی ، اسطخودوس و پاچولی آن را احاطه کرده است و در آخر یک رایحه چوبی ترکیب شده با وتیور ، چوب روشن و خزه

بیشتر
FERAUD MATADOR

FERAUD MATADOR

ماتادور
پیچیده ولی جالب، کاملا قانع کننده . ماتادور طبیعتی چند وجهی از مرد Féraud است . هنگامی که در آغوش سخت و پایدار آن گرفتار می شوید یک رابطه عشقی آغاز می گردد و داستان به آرامی آشکار می شود. نتییجه یک ترنج آغشته به کمی فلفل و کمی گلابی طلایی یک حس غنی از میوه را میدهد که با کمی ادویه آمیخته شده است.
 برگ سوسن خرد شده و زنبق پودر شده همراه با ردی از گیاه تازه اسطوخودوس که آن را خنک میکند.
رایحه چرم جیر حسی اغفال کننده به شما می دهد که تا آخرین لحظه همراهتان خواهد بود.
بوی خاکی ، آمیخته ای دودی  از گل لادن، وتیویر ، چوب صندل با لحنی شیرین همراه با عنبر و مشک غلیظ  منجر به وسوسه ای جذاب میشود و زمزمه ای که از پشت شنیده میشود. "این نقطه بدون بازگشت است"
رایحه ها:
رایحه ابتدایی : ترنج، گلابی، فلفل
رایحه میانی : برگ سوسن، اسطوخودوس، زنبق زرد
رایحه پایانی : وتیور، صندل،عنبر مشک

 

بیشتر